Naše služby

Cieľom spoločnosti TART je ponuka komplexných služieb v oblasti boja proti korózii tak, aby zákazník mohol všetky svoje problémy, požiadavky a potreby týkajúce sa tejto problematiky riešiť na jednom mieste a z jedného zdroja. Naša spoločnosť nie je len výrobcom a distribútorom antikoróznych materiálov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s ochranou proti korózii, špičkovému technologickému zázemiu a predovšetkým vďaka týmu špecialistov, sme schopní našim zákazníkom ponúknuť aj profesionálne služby v oblasti boja proti korózii.

 

Exportné balenie

Spoločnosť TART ponúka komplexné riešenie logistického procesu a to najmä spoločnostiam, ktoré realizujú zahraničný obchod a ich produkty vyžadujú neštandardné balenie a ochranu. Zabezpečujeme exportné balenie od počiatočnej analýzy, cez zabalenie výrobku po jeho transport. Samozrejmosťou poskytované garancie.

 

Korózne poradenstvo

to predovšetkým dlhoročné skúsenosti, ktoré umožňujú Cortec koróznym špecialistom poskytovať asistenciu, pomoc či radu pri riešení akéhokoľvek problému s koróziou. Stále častejšie vykonávame pre našich zákazníkov komplexnú analýzu korózneho stavu ich výrobných technológií a mnohokrát i celých výrobných prevádzok.