TART, s.r.o. 

Spoločnosť TART, s.r.o. v Novém Meste nad Váhom je súčasťou holdingu TART, ktorý je popredným výrobcom a dodávateľom obalových materiálov a baliacich strojov pre Českú republiku a Sloveskú republiku a krajiny strednej Európy.

Po rýchlej expanzii sa spoločnosť TART, s.r.o. vypracovala medzi vedúce spoločnosti v odbore baliacich strojov a obalových materiálov. Inštaláciou moderných technologických zariadení získala spoločnosť dostatočné zázemie pre efektívnu výrobu obalov. Náskok pred konkurenciou udržiavame vďaka sústavným investíciám do technológií, technického a informačného zázemia i celého nášho tímu. Tieto investície vedľa neustáleho sledovania trendov nevyhnutné k naplneniu nášho poslania - ponúkať profesionálne riešenie ochrany výrobkov počas výroby a distribúcie.

V roku 2003 spoločnosť TART, s.r.o. splnila náročné licenčné podmienky a stala sa tak výhradným výrobcom produktov CORTEC VpCI® v Českej republike. Vďaka tomu prináša na český aj slovenský trh najnovšie technológie od najvýznamnejšej firmy v odbore ochrany proti korózii vo svete.

Viac informácií o spoločnosti TART, s.r.o. a jej ponuke nájdete na www.tart.eu